Автомобильные новости

Побитому даїшнику, який намагався оштрафувати депутата, вручили нагороду

Інспектор Олексій Косяков отримав нагороду прямо в лікарняній палаті, де він опинився, зупинивши депутатське авто за перевищення швидкості.
Ілюстрація Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов нагородив знаком "За відзнаку в службі 2-го ступеня" інспектора управління Державної автомобільної інспекції в Луганській області Олексія Косякова, що зупинив за перевищення швидкості автомобіль депутата Верховної ради від Партії регіонів Володимира Ландіка.
У п'ятницю заступник начальника УМВС області Олександр Фефелов вручив Косякову нагороду в палаті нейрохірургічного відділення Луганської обласної лікарні, де Косяков проходить лікування тілесних ушкоджень, отриманих під час виконання службових обов'язків.
Нагадаємо, луганські інспектори ДАІ звинуватили охоронця депутата Володимира Ландіка в тому, що той по-звірячому побив їхнього колегу Олексія Косякова. Народний депутат, натомість, заявив, що травми даїшник "завдав сам собі".
Після скандалу охоронець народного депутата попросив вибачення у даїшника. Сам нардеп також вибачився перед інспектором.
Зазначимо, в Інтернет потрапив аудіозапис нібито розмови депутата Володимира Ландіка з керівником Луганського ДАІ В'ячеславом Шевченком після скандалу з побиттям інспектора. На записі Ландік обіцяє керівнику ДАІ "взяти міліцейську охорону, їздити і п*дити даїшників".
Похожие объявления / новости
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.

Тюнинг автомобилей

Тюнинг Вольво в Санкт-Петербурге
Слово "tuning", вынесенное в название этой страницы, переводится с…
Тюнинг УАЗ-3163 «Патриот»
Испытания журнала "За рулем" автомобиля УАЗ-3163 «Патриот» с…
Тюнинг УАЗ 469 своими руками
Про тюнинг 469 серии УАЗа наверняка написана не одна тысяча…
Тюнинг УАЗ
Одним из особенных качеств УАЗ является его пригодность к…
Тюнинг УАЗ-469 NEW, от Компании МВТ
Идея, как то особенно отметить 30 –«Юбилейную» машину,…
Подари своему автомобилю закись азота
Закись азота – горючий газ он образуется из одного атома…